mixing mixing

Mixing/Mastering

W SGS z pasją zajmiemy się mixowaniem oraz masterowaniem Twoich utworów!
To właśnie w procesie mixowania kreuje się znakomitą część ostatecznego brzmienia, uwydatniając jego najlepsze cechy oraz ukrywając te sprawiające problemy.
Wysyłając nam materiał do mixu będziesz miał wpływ na jego ostateczny kształt, ponieważ skonsultujemy się z Tobą odnośnie oczekiwanego brzmienia, a także zapewnimy sesje poprawkowe, aby jeszcze bardziej trafić w Twoje gusta brzmieniowe, brzmi dobrze, prawda? :)

Ścieżki do mixu można dostarczyć nam przez internet, zamieszczając je na serwerze, lub przywożąc bezpośrednio do studia.

Mastering nagrań to ostateczny szlif utworów, polegający m.in. na equalizacji, poszerzeniu sceny stereofonicznej utworu, czy kompresji wielopasmowej, a także na zwiększeniu głośności utworów poprzez zawężenie ich dynamiki (dlatego nie zawsze głośniej znaczy lepiej) i dostosowaniu ich do komercyjnych systemów odsłuchowych, tak aby utwór brzmiał świetnie w zróżnicowanych warunkach odsłuchowych. Mastering spaja także brzmieniowo utwory będące częścią tego samego projektu.

Zajmujemy się również edycją nagrań, czyli równaniem, strojeniem, wybieraniem take'ów, czy naprawą ścieżek. Jeśli Twoje nagrania wymagają edycji - żaden problem!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2014 Yes kind sir, it was I -Blackflow